SliderДля чого потрібні інтер’єрні фото та відео?
Такі фото або відео зазвичай використовують ресторани, кафе, бари, готелі, бізнес-центри для представлення своїх приміщень в інтернеті, на зовнішній рекламі, або для друку буклетів та брошур. Крім того якісні інтер’єрні фото складають портфоліо дизайнерських студій і меблевих салонів.


Як замовити фотозйомку, або зйомку відео інтер’єру?
Ви можете домовитися про зйомку інтер’єру по телефону (кнопка праворуч від меню, у верхній частині сторінки) або через форму зворотнього зв’язку. Згодом ми дамо відповіді на всі запитання і детально оговоримо умови нашої співпарці.


Скількі триває фотозйомка інтер’єру?
Найчастіше зйомка одного ракурсу займає від 3 до 10 хвилин. Відповідно середньому зйомка однієї кімнати триває від 15 до 45 хвилин.


На яку годину, та на який день тижня краще планувати фотосессію?
Все залежить від того, що ми хочемо показати на фото. Світлі “сонячні” приміщення звичайно краще знімати зранку, а затишок можно ефектно показати при штучному освітленні, коли за вікном вже темно. Ще один нюанс про якій слід помятати, це наявність людей у кадрі, це може бути персонал або відвідувачі закладу …


Чи потрібно готувати приміщення до зйомки?
Чисті, прибрані преміщення завжди виграшно виглядають на фото. Також варто продумати яке освітлення ви бажаєте бачити, та звернути увагу на елементи декору. Крім того вам слід готуватись до можливих перестановок – оптика суттєво змінює сприйняття перспективи. У випадку необхідності ми можемо домовитись про попередню зустріч з метою огляду місця майбутньої зйомки.


За скількі часу потрібно замовляти зйомку?
Щільність грфіку зйомок спрогнозувати дуже непросто, вона залежить від багатьох чинників. Я намагаюсь реагувати максимально оперативно, та надавати саму актуальну інформацію щодо можливої дати зйомки, та термінів виконання завдання в цілому. Раджу замовляти зйомку заздалегідь, та орієнтуватися на термін 7-14 календарних днів, але інколи я можу впоратися значно швидше.


Через який час, і в якому вигляді я отримаю готові фото?
Все залежить від об’єму робіт. Виходячи з власного досвіду можу сказати, що частіше за все замовляють фотографії зроблені за методом розширення динамічного диапазону. Такі фото складаються з декількох окремих знімкив і вимагають складної обробки, ретушування та відповідної кваліфікації. Зазвичай попередня обробка займає 2-3 дні, потім ми оговорюємо різні нюанси і побажання. Кінцевий варіант ви отримаєте у вигляді файлів високої роздільної здатності, формат JPEG та TIFF.


Чому б мені не зробити фото самому, або не показати клієнту 3D візуалізацію?
Навіть дуже якісна, та реалістична 3D візуалізація вже не справляє гіпнотичного враження на сучасного вибагливого клієнта. Серйозний замовник бажає побачити щось більш матеріальне. Візуалізація демонструє лише наявність ідеї та певних навиків, в той час як фото реального об’єкта доводить ваш досвід, та здатність супроводити проект через всі етапи, до логічного завершення.


Нерідко дизайнер інтер’єру або архітектор намагається фотографувати обїєкти власноруч, але в абсолютній більшості випадків такій підхід себе не виправдовує. Навіть використання професійної камери, спеціалізованої оптики та додаткового освітлення не дозволяють досягнути необхідного ступеня реалізму, а результати тривалої і важкої праці чомусь виглядають мляво і нецікаво.


Справа в тому, що інтер’єрна фотографія саме той сегмент фотомистецтва в якому технічне оснащення має вирішальне значення тільки при наявності серйозної професійної підготовки. Насправді для створення однієї якісноі фотографії інтер’єру, інколи доводиться робити декілька десятків кадрів, які в подальшому комбінуються в єдиному полотні. Багаторівнева компьютерна обробка займає дуже багато часу і тількі професійний фотограф, що спеціалізується на зйомці інтер’єрів зможе впоратися з цим завданням вчасно і на “відмінно”.